Hizmet Alımı Çalışmamız

Hizmet Alımı Çalışmamız

Şirketimiz bilimsel araştırma projeleriniz için (yüksek lisans tezi, doktora tezi, akademik yayınlar..) ürün tedariği sağladığı gibi, teknik altyapısı olmayan veya sadece hizmet alımı tercih eden araştırmacılar için laboratuvar hizmeti de sunmaktadır. Numunelerinizi çalışıyor olduğumuz laboratuvarımız CE, ISO kalite belgelerine sahiptir. 

Numuneleriniz titizlikle biyolog ve biyomedikal mühendisi eşliğinde çalışılmaktadır.


Çalışma adımları:

* Araştırmalarınız için toplanmış ve numaralandırılmış numuneleriniz güvenli bir şekilde alınır. (Ürün numuneleri ofislerimizin olmadığı lokasyonlarda şirketimiz tarafından güvenli ve sağlam kurubuz kutusu ile aldırılır, Bilim İnsanları kuru buz kutusu, kuru buz ve kargo ile uğraşmaz)

* Her çalışma öncesi cihazın kalibrasyon ve kontrolü yapılır.

* Sonuçlar incelenir.

* Şüpheli sonuçlar tekrar çalışılır.

* Sonuçları sitemizdeki akademik giriş sayfasından indirebilirsiniz https://www.baranmedikal.com.tr/akademik-index  

Proje konunuz veya numune içeriği asla istenmez.! Kör çalışma yapılır.


Sonuçların Alınması

Numuneleriniz bize ulaştıktan sonra tarafınıza numunelerin güvenle geldiği hakkında fotograflı geribildirimde bulunulmaktadır. Bunun yanısıra tarafınıza 7 günü geçmeyecek şekilde sonuçların çıkacağı gün bildirilir. Bu bilgilendirmede tarafınıza kullanıcı adınız ve şifreniz iletilir. Sonuçları size bildirilen yün sisteme yüklenir ve web sitemizden aşağıdaki gibi adımları izleyerek indirebilirsiniz.


ADIM-1 websitemizde bulunan akademik giriş tıklanır.ADIM-2 Size özel kullanıcı adınız ve şifrenizin girilmesiADIM-3 Size ayrılmış şifreli alanda o ana kadar bizimle yapmış olduğunuz tüm çalışmalar görünmektedir.
ADIM-4 Numuneleriniz ile ilgili bilgiler açıklama bölümünde bulunmaktadır, indir bölümünden tüm sonuçlarınızı excel formatında indirebilirsiniz.Diğer Hizmetlerimiz